Naše členství

Dlouho jsme se zamýšlely jak nomádkám pomoct a zároveň to udělat tak, aby každá měla možnost vybrat si podle svých potřeb a zkušeností. Vznikly tak tři různě obsáhlá členství a my věříme, že s ti přinesou přesně to, co potřebuješ. Členstvím nám nomádko, můžeš pomoct projekt vylepšovat, shánět lepší partnery a hlavně tak oceníš naší práci. Pro představu, když si rozpočítáš Basic členství po měsících, stojí jako jedna káva měsíčně. A troufáme si říct, že i to základní členství tě obohatí víc než 12 káv.

Basic

když nevíš kde začít

600 Kč/rok

slevy

VIP články

Advanced

když chceš trochu víc

2 700 Kč/rok

Basic členství

+

měsíčník v PDF do mejlu

15 % sleva na:

workshopy 

kurzy

konzultace

Nomadcamp na Sicílii

NomadMind

když chceš full servis

9 000 Kč/rok

Basic členství

+

uvítací call

měsíčník v PDF do mejlu

měsíční výzva

VIP omezená skupina

VIP pobyt na Sicílii

25 % sleva na:

workshopy 

kurzy

konzultace

Nomdcamp na Sicílii

Objevuješ svět digitálního nomádství? Začni s BASIC 

Basic členství ti otevře stránku plnou slev pro potřeby nomádek. Během roku přidáváme nové slevy podle potřeb našich členek. Bonusem získáš přístup k VIP článkům o účetnictví, legislativě pro práci na dálku, pronájmech nemovitostí a mnohém dalším, na co se náš členky často ptají.

Tušíš, co a jak. Děláš první kroky ke svobodě, ale drhne to? Zvol si Advance členství.

Získáváš vše z Basic členství a navíc 15% slevu na veškeré nomádské konzultace, workshopy a zahraniční akce od nás. Plus PDF měsíčník toho NEJ do tvého e-mailu, abys nemusela nic sama hledat. Svůj čas využij efektivně.

Jsi ostřílená nomádka, byznys šlape, ale nerozvíjíš se? Potřebuješ pohled zvenčí a motivační focus? pro tebe je NomadMind jak vyšitý.

Ale pozor, toto VIP členství je omezeno jen pro prvních 24 holek. Chceme se ti intenzivně věnovat, konzultovat a i se s tebou potkat. Můžeš se tak těšit na všechny výhody předchozích členství, jen sleva na naše akce je vyšší — 25 %. K tomu tě čeká akční VIP skupina, soukromý call s Hančou nebo Nikolou. Psst plánujeme pro NomadMindky něco speciálního. 

Ještě váháš, něčemu nerozumíš či ti tu chybí informace. Pak nám napiš na jsme@nomadkynacestach.cz

SPOLU to vyřešíme.