Konzultace

Obě pracujeme na volné noze už delší dobu. Svou práci jsme si vzaly na mnoho zahraničních cest a našly tak svůj model, jak skloubit práci s cestováním a přitom se nestrhat. O své zkušenosti a know-how se dělíme na workshopech, ale taky při osobních konzultacích, je-li potřeba řešit něco konkrétního a více do hloubky.

Máme nastavenou jednotnou cenu za první konzultaci, která trvá přibližně 1,5 hodiny*. Preferujeme online konzultace, ale obě nabízíme i možnost živé konzultace jedna na jednu. V ceně je zahrnutá příprava na konzultaci, PDF dokument se shrnutím a URL zdroji o kterých jsme mluvily.

Cena za konzultaci

1 500 Kč

Hanča Šormová

Na volné noze jsem začínala jako copywriterka, postupně jsem se dovzdělala v SEO optimalizaci, základech správy soc. sítích a pokročilém blogování (včetně monetizace). Mám rovněž zkušenost s e-mailingem, affiliate marketingem, nastavování jednoduchého webu a rozjížděním projektů z nuly s malým rozpočtem.
Nomádila jsem v řadě zemích na 5 kontinentech světa. Mohu ti tak předat zkušenosti s pracovními podmínkami například v Maroku, na Maltě, na Novém Zélandu, na Kubě, na Kanárech (Tenerife), v Portugalsku a Izraeli.
Rovněž jsem si zkusila dobrovolničit v zahraničí, cestovat přes couchsurfing a stopovat v řadě zemí.
V roce 2019 jsem se stala maminkou a ani to mě nezastavilo v práci. I přes málo času rozjíždím dva své projekty z nuly a nadále se věnuji osvětě okolo copywritingu.

Komu tak mohu pomoci?

 • Začínající nomádce s nastavením její značky, nalezení práce a stanovení si cen za práci.

 • Středně pokročilé nomádce, pokud hledá někoho na brainstorming a mentoring jejího podnikání, které se nějak zadrhává.

 • Komukoliv, koho zajímá copywriting a monetizace blogu do hloubky.

 • Maminkám nomádkám, které začínají a mají řadu otazníků v hlavě (a včetně účetních/daňových otázek).

Co vše s tebou mohu probrat:

 • Začátky nomádství, jak si zvolit práci, jak nastavit time-management, cenotvorba a jak si zjednodušit online práci (online nástroje).

 • Pracovní podmínky ve výše vyjmenovaných zemích, pokud se tam chystáš.

 • Z technických témat pak: copywriting včetně SEO a analýzy klíčových slov, affiliate marketing, blogování (preferuji WordPress), administraci e-shopu, e-mailing (obecné informace a zkušenosti s MailChimpem, SendinBlue a SmartEmailingem).

POZNÁMKA: Mám malé dítě, proto konzultace naživo probíhají v Brně.

Nikola Dóžová - Nekesa

Nicol Nekesa Dóžová

Práci v onlinu jsem si vybrala hlavně kvůli možnosti cestovat. Začínala jsem na správě sociálních sítí a e-mailingových kampaních. Postupně jsem se dostala ke tvoření webových stránek na WordPressu a tomu se věnuju dodnes. Několik let úzce spolupracuji s kávovým e-shopem od A - Z (od strategie až po popisy produktů).

Cestování je pro mě svoboda, neplánuji dlouho dopředu. Byla jsem například sama půl roku v Keni, upádlovala 1000 Km na mořském kajaku (přitom pracovala a dopisovala postgraduální práci), tři měsíce bydlela v Athénách, měsíc freedivingovala v Egyptě...

Momentálně se věnuji svým novým online projektům a tvorbě šperků z upcyklovaného dřeva.

 

Komu tak mohu pomoci?

 • Začínající nomádce s nastavením směru, nastavení správných cílů a dílčích kroků.

 • Středně pokročilé nomádce s technikáliemi jako je nastavení webu, organizace času. Nastavení work-life balance. Vhodné především pro holky, co hledají mentoring.

 • Komukoliv, kdo pochybuje o sobě a svojí cestě.

 • Single holkám a holkám které by chtěly cestovat samy, ale třeba se bojí. Sama jsem absolvovala většinu cest a podělím se s vámi o tipy a triky jak na cestě pracovat, jak se vnořit do kultury a zároveň si nechat odstup. 

Co s tebou můžu probrat:

 • Proč nomádit a jak najít svoji cestu. Doporučím ti online nástroje pro ulehčení práce i cestování. 

 • Jak efektivně balit na cesty (tipy na vybavení) a myslet i na bezpečnost elektroniky.

 • Tvůj projekt (chystaný i rozběhnutý). Můžeme se spolu podívat na to co tě pálí a probrat správný postup. U nových projektů si ukázat, jak se připravit.

 • Z technických témat pak: tipy na lepší fotky nejen z foťáku (zkušenost s focením na cestách i produktové fotky), úpravu fotek na mobilním telefonu (Lightroom, Snapseed), aplikace do mobilu užitečné pro sociální sítě, základy funkčního webu, názorná ukázka WordPressu (vysvětlím proč volím WordPress před Wixem, doporučím moje oblíbené šablony), nastavení Shoptetu, základy úspěšného fungování e-shopu

* Cena konzultace je 1 500 Kč/ 1,5 h. Někdy se stane, že potřebuješ víc času. Potom si účtujeme 15 Kč/min po uplynutí 1,5 h, nebo se domluvíme na další konzultaci za příznivější cenu (1 300 Kč/ 1,5 h).