O projektu

Jako ženy řešíme jiné problémy než muži. Více nasloucháme naší ženské intuici, vnímáme naši cykličnost, necháváme se strhnout emocemi, potřebujeme více komunikovat a vyhledáváme společnost podobně naladěných žen. A právě proto jsme se rozhodly zhmotnit tuhle potřebu.

V roce 2018 vznikla Facebooková skupina Nomádky na cestách jako bezpečný prostor pro ženy nejen na cestách. Naším cílem je se navzájem podporovat, růst spolu a tvořit komunitu.

Nicol Nekesa Dóžová

Chceš být také jednou z nás? Připoj se k naší komunitě nomádek:

přímo v naší Facebook skupině

skrz odběr našich novinek

zakoupením členství pro slevy a premium články

SPOLUpracuj

Kdo stojí za projektem?

Jsme holky, které milují možnost se svobodně rozhodovat o tom na čem budeme pracovat, odkud budeme pracovat a kdy budeme pracovat.
Nejsme závislé na času ani prostoru. A to nás baví.

Rády měníme naše sny ve skutečnost a k tomu potřebujeme volnost pohybu i našich myšlenek. Inspiraci k projektům sbíráme převážně na cestách.

Hanka Šormová

Hanka Šormová

Jsem copywriterka, blogerka a maminka úžasného prcka. Miluju cestování a psaní. Ráda inspiruju další ženy, jak pomocí toho psaní si mohou dopřát i to cestování. Vykroč se mnou na nomádskou stezku a třeba se příště potkáme třeba na Novém Zélandu.

Nicol Nekesa Dóžová

Nikola Dóžová - Nekesa

Považuji se za tvůrce ať už v online nebo offlinu. Moje cesty jsou neplánované a často na hraně. Každá je trochu jiná. Miluju splynout s místními a poznávat jejich kulturu. V onlinu se věnuju převážně webů na WordPressu, v offlinu ráda tvořím například šperky. Miluju kávu, focení, spaní v přírodě, freediving a dlouhé běhy.