SPOLUpráce

Možností, jak můžeme spolupracovat, je celá řada. Pár jich tu nastíníme, ale pokud máš vlastní nápad jak SPOLUpracovat, ozvi se nám na e-mail jsme@nomadkynacestach.cz. Moc rády se s tebou pobavíme o možnostech.

Základy SPOLUpráce

Jde nám o kvalitu, upřímnost a osobní zkušenost.

Bereme si jako závazek být směrem k naší komunitě nomádek otevřené.

Partnery pečlivě vybíráme. Když nám něco nesedne, SPOLUpráci nenavážeme.

Co to znamená v praxi?

Pokud produkt, který nám nabídnete bude vypadat skvěle, ale v praxi se neosvědčí, prostě o tom napíšeme. Lidi (i značky) se vyvíjí. A proto se i u naší SPOLUpráce může stát, že se časem naše cesty rozejdou, nebo na základě zkušenosti náš názor změníme (pozitivně i záporně). Vždy se ale budeme snažit, aby naše jednání bylo čestné. Vše stojí na dobré komunikaci.

Co můžeme nabídnout my vám

Obě dvě pravidelně cestujeme. Můžeme tak například testovat vaše vybavení (obzvláště Nikola pak testuje opravdu v extrémních podmínkách: recenze Vivo Barefoot a batoh Vogart). Jedná se hlavně o sportovní oblečení, techniku, software vhodný pro digitální nomády a další. Hanča zase cestuje s malým dítětem, i tam uvítá vychytávky pro maminky-nomádky. Výstupem bude článek s fotkami pro váš portál. Pokud zapadne do našeho portfolia, umístíme jej rovněž na náš web.

Pro váš portál jsme schopné psát cestovatelské a poznávací články o místech, kulturách, lokálních kuchyních, atd. (Zažit Benátky jinak). V rámci našeho blogu vám můžeme nabídnout propagaci produktu či služby, které mají spojitost s projektem (vzdělávání v oblasti freelancingu, cestování, nomádství…).

Máme síť freelencerek, se kterými vás dokážeme propojit. Nejvíce jich máme v oblasti online marketingu (grafika, PPC, SEO, copywriting, výstavba webů). Ale mezi našimi freelancerkami jsou i virtuální asistentky, účetní, programátorky, překladatelky, fotografky a další. Chybí vám v týmu nějaká? Ozvěte se nám.

Co můžete nabídnout vy nám

V rámci projektu Nomádky na cestách hledáme partnery pro naší VIP sekci. Jedná se o členství, v rámci kterého holkám nabízíme kurzy, knihy, zážitky, workshopy, vstupy do coworků, outdoor oblečení, bio kosmetiku a další nomádsko-cestovatelské věci za zvýhodněné ceny. Chcete nám nabídnout slevu pro komunitu? Hledáme rovněž nové affiliate partnery.

Představení projektu pro partnery

Komunita okolo projektu Nomádky na cestách je tvořena výhradně ženami, z nichž některé už jsou maminky. Všechny nás spojuje jediné - touha po svobodě. Rády tuto svobodu pak věnujeme blízkým, rodinám a taky cestování. Řada našich žen pracuje na volné noze, anebo chtějí pracovat samy na sebe. Jsme tedy komunita nomádek, freelancerek a žen s vlastními projekty.

Více jak
1800

holek ve skupině

Od roku
2018